Team


Directeur

Assya el Khetabi
E-mail: aelkhetabi@basisschooldewissel.nl

Adjunct Directeur
Lisette van Tintelen
E-mail: lvantintelen@basisschooldewissel.nl

Intern begeleiders
Marjet Hardeman (groep 4-8)
E-mail: mhardeman@basisschooldewissel.nl
Natasja Hoogerheide (groep 1-3)
E-mail: nhoogerheide@basisschooldewissel.nl

Conciërge / Administratief medewerker
Leny Batenburg
E-mail: lbatenburg@basisschooldewissel.nl
Astrid van Wanrooij
E-mail: avanwanrooij@basisschooldewissel.nl

Schoolmaatschappelijk werk
Jannine Kok
E-mail: jkok@basisschooldewissel.nl

Groepsleerkrachten

Groep 1/2A
Ellen Muller (ma t/m vrij) 
E-mail: emuller@basisschooldewissel.nl

Groep 1/2 B
Karin Kleinebuul 

E-mail: kkleinebuul@basisschooldewissel.nl

Groep 1/2 C
Sylvia Jansen
E-mail: sjansen@basisschooldewissel.nl

Groep 1/2 D
Leonie Vrins (ma-do)
E-mail: lvrins@basisschooldewissel.nl
Mandy Ottevanger (vr)
E-mail: mottevanger@basisschooldewissel.nl

Mandy Ottevanger ondersteunt op ma/di in gr 1 / 2 a en woe/do in groep 1 /2 c 

Groep 3 A
Charlotte de Graaf

E-mail: cdegraaf@basisschooldewissel.nl

Groep 3 B  
Britt van Toorn
E-mail: bvantoorn@basisschooldewissel.nl
Maxime Verduijn

E-mail: mverduijn@basisschooldewissel.nl

Groep 4 A
Carmen Hoefdraad (ma-do) 

E-mail: choefdraad@basisschooldewissel.nl 
Seher Karaca (vr)
E-mail: skaraca@basisschooldewissel.nl

Groep 4 B
Madelon de Vroome

E-mail: mdevroome@basisschooldewissel.nl

Groep 5 A
Stanley Vaarnold
E-mail: svaarnold@basisschooldewissel.nl

Groep 5 B 
Jeurnene Bregman (ma,di, wo, vr)

E-mail: jbregman@basisschooldewissel.nl
Seher Karaca (do)
E-mail: skaraca@basisschooldewissel.nl

Groep 6 A
Mandy Niël
mniel@basisschooldewissel.nl

Groep 6 B
Eva Keemink

E-mail: ekeemink@basisschooldewissel.nl

Groep 7 A
Danny Kruize
E-mail: dkruize@basisschooldewissel.nl

Groep 7 B
Jeffrey de Jong
E-mail: jdejong@basisschooldewissel.nl

Groep 8 - Kim de Does
E-mail: kdedoes@basisschooldewissel.nl

Lekker Fit! Gym 
Mike Jonk 

E-mail: mjonk@basisschooldewissel.nl
 
Jorn Sweres
E-mail: jsweres@basisschooldewissel.nl

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work