Team


Directeur

Assya el Khetabi
E-mail: aelkhetabi@basisschooldewissel.nl

Adjunct Directeur
Yvonne Hoppener
E-mail: yhoppener@basisschooldewissel.nl

Intern begeleiders
Marjet Hardeman (groep 4-8)
E-mail: mhardeman@basisschooldewissel.nl
Natasja Hoogerheide (groep 1-3)
E-mail: nhoogerheide@basisschooldewissel.nl

Conciërge / Administratief medewerker
Leny Batenburg
E-mail: lbatenburg@basisschooldewissel.nl

Groepsleerkrachten
Groep 1/2 A - Ronald Dijksma (ma-do)
E-mail: rdijksma@basisschooldewissel.nl

Groep 1/2 B - Yvonne Cornelissen (ma-wo) - Lisanne van Dorp (do-vr)
E-mail: ycornelissen@basisschooldewissel.nl - lvandorp@basisschooldewissel.nl

Groep 1/2 C - Lisanne van Dorp (ma-wo) - Seher Karaca (do-vr) - Karin Kleinebuul (di)
E-mail: lvandorp@basisschooldewissel.nl -
skaraca@basisschooldewissel.nl kkleinebuul@basisschooldewissel.nl

Groep 1D
Ellen Muller (ma t/m vrij) - Semma Kaplan (ma-do-vrij)
E-mail: emuller@basisschooldewissel.nl

Groep 3 A - Charlotte de Graaf
E-mail: cdegraaf@basisschooldewissel.nl

Groep 3 B - Maxime Verduijn
E-mail: mverduijn@basisschooldewissel.nl

Groep 4 A - Eva Keemink
E-mail: ekeemink@basisschooldewissel.nl

Groep 4 B - Madelon de Vroome
E-mail: mdevroome@basisschooldewissel.nl

Groep 5 A - Jeurnene Bregman
E-mail: jbregman@basisschooldewissel.nl

Groep 5 B - Carmen Hoefdraad (ma, di, vr) - Mandy Niël (wo-do)
E-mail: choefdraad@basisschooldewissel.nl - mniel@basisschooldewissel.nl

Groep 6 Margo Kamperman (ma-wo) - Stanley Vaarnold (do-vr)
E-mail: mkamperman@basisschooldewissel.nl - svaarnold@basisschooldewissel.nl

Groep 7A - Constance Simons
E-mail: csimons@basisschooldewissel.nl

Groep 7B - Kim de Does
E-mail: kdedoes@basisschooldewissel.nl

Groep 8 - Joke van Boxtel
E-mail: jvanboxtel@basisschooldewissel.nl

Gym - Mike Jonk - Jorn Sweres
E-mail: mjonk@basisschooldewissel.nl - jsweres@basisschooldewissel.nl

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work